parallax background

Команда ГО "Дунайсько-Карпатська Програма"

ГО “Дунайсько-Карпатська Програма”

– це команда експертів та науковців з питань екології, охорони природи, сталого розвитку природних екосистем, лісового господарства, водно-болотних угідь, екологічного правознавства та інших проблем збереження й невиснажливого розвитку довкілля.

Богдан Проць


- засновник, ідейний натхненник та директор ГО “Дунайсько-Карпатська Програма”. Кандидат біологічних наук (1997), старший науковий співробітник (2003).
Сфери наукової та експертної роботи: охорона природи, екологія рослин, розвиток природно-заповідного фонду, природоохоронна політика та законодавство.
Досвід роботи: 30 років експертної роботи / наукових досліджень у сфері охорони біорізноманіття та управління природними ресурсами в країнах Європи, Азії та Україні; 17 років менеджменту міжнародних проектів з питань охорони природи та ощадливого використання природних ресурсів у Дунайсько-Карпатському регіоні; понад 11 років працював виконавчим директором / директором з охорони природи WWF в Україні, завідувач відділу Державного природознавчого музею НАН України (2018).
Нагороди: Whitley Award Winner 2007 for Nature Conservation (London) (зелений Оскар у галузі охорони природи).

Анатолій Павелко

- заступник директора, юрист з питань екології та охорони навколишнього природного середовища.
Напрями експертної роботи: правові засади охорони природи та лісового господарства, збереження водно-болотних угідь (зокрема природних річок), боротьба з порушеннями екологічного законодавства, екологічний контроль, питання розвитку транспортної інфраструктури та дикої природи, оцінка впливу на довкілля, збереження біорізноманіття.

Василь Гаврилюк

- експерт з питань практики ведення лісового господарства в Україні. Спеціаліст лісового господарства з багаторічним стажем наукової та викладацької роботи.
Напрями експертної роботи: моніторинг лісових територій з використанням дистанційних методів, ведення лісового господарства, оцінка старовікових лісів.

Андрій Кийко

- Кийко Андрій – експерт з питань екологічної освіти і просвіти, функціонування установ та об`єктів природно-заповідного фонду, збереження дикої фауни.
Досвід роботи: більше 25 років діяльності в еколого-освітній галузі та наукових досліджень у сфері вивчення видового різноманіття фауни хребетних тварин на Українському Розточчі. Має також наукові інтереси у галузі зоології хребетних тварин, екологічній педагогіці, охороні природи, реабілітації диких тварин. Вивчав як науковець вплив диких птахів як біологічного фактору на обмеження чисельності шкідників польових культур на Опіллі та Розточчі і особливості видового різноманіття лісових птахів Українського Розточчя.
Напрямки експертної роботи: екоосвіта і просвіта, функціонування установ і об`єктів ПЗФ, охорона та реабілітація диких хребетних тварин.

Олег Орлов

- експерт з питань екології ґрунтів та охорони природи. Кандидат біологічних наук. Лауреат стипендії Президента України та Голови Львівської обласної державної адміністрації для молодих вчених та спеціалістів. Член товариства ґрунтознавців та агрохіміків України.
Напрями експертної роботи: енергетика ґрунтів, Червона книга ґрунтів, ґенеза та властивості ґрунтів заплавних комплексів, ґрунтове різноманіття оселищ Заходу України, фізико-географічна характеристика природних та антропогенізованих оселищ, збереження водно-болотних угідь, збереження біорізноманіття.

Наталія Федорова

- комунікація та фандрейзинг. Магістрантка з екології та охорони навколишнього природного середовища. Екологічна журналістка із досвідом роботи більше 10 років. Лауреатка конкурсу "Правозастосування та управління в лісовому секторі України" організованого Програмою ENPI-FLEG в Україні.
Напрями експертної роботи: комунікація, екологічна журналістика, журналістські розслідування.