parallax background

Команда ГО "Дунайсько-Карпатська Програма"

ГО “Дунайсько-Карпатська Програма”

– це команда експертів та науковців з питань екології, охорони природи, сталого розвитку природних екосистем, лісового господарства, водно-болотних угідь, екологічного правознавства та інших проблем збереження й невиснажливого розвитку довкілля.

Богдан Проць


- засновник, ідейний натхненник та директор ГО “Дунайсько-Карпатська Програма”. Кандидат біологічних наук (1997), старший науковий співробітник (2003).
Сфери наукової та експертної роботи: охорона природи, екологія рослин, розвиток природно-заповідного фонду, природоохоронна політика та законодавство.
Досвід роботи: 30 років експертної роботи / наукових досліджень у сфері охорони біорізноманіття та управління природними ресурсами в країнах Європи, Азії та Україні; 17 років менеджменту міжнародних проектів з питань охорони природи та ощадливого використання природних ресурсів у Дунайсько-Карпатському регіоні; понад 11 років працював виконавчим директором / директором з охорони природи WWF в Україні, завідувач відділу Державного природознавчого музею НАН України (2018).
Нагороди: Whitley Award Winner 2007 for Nature Conservation (London) (зелений Оскар у галузі охорони природи).

Анатолій Павелко

- заступник директора, юрист з питань екології та охорони навколишнього природного середовища.
Напрями експертної роботи: правові засади охорони природи та лісового господарства, збереження водно-болотних угідь (зокрема природних річок), боротьба з порушеннями екологічного законодавства, екологічний контроль, питання розвитку транспортної інфраструктури та дикої природи, оцінка впливу на довкілля, збереження біорізноманіття.

Василь Гаврилюк

- експерт з питань практики ведення лісового господарства в Україні. Спеціаліст лісового господарства з багаторічним стажем наукової та викладацької роботи.
Напрями експертної роботи: моніторинг лісових територій з використанням дистанційних методів, ведення лісового господарства, оцінка старовікових лісів.

Ігор Скольський

- експерт з питань практики ведення лісового господарства в Україні. Кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник за спеціальністю лісові культури та фітомеліорація. Аудитор FSC в галузі лісового господарства. Лауреат премії облдержадміністрації та обласної ради для талановитих молодих вчених і спеціалістів за значні досягнення в галузі науки, які сприяють подальшому розвитку соціально-економічних перетворень в регіоні. Член-кореспондент Лісівничої академії наук України.
Напрями експертної роботи: ведення лісового господарства, посадка лісових культур, сертифікація лісу, стале використання природних ресурсів.

Наталія Федорова

- комунікація та фандрейзинг. Магістрантка з екології та охорони навколишнього природного середовища. Екологічна журналістка із досвідом роботи більше 10 років. Лауреатка конкурсу "Правозастосування та управління в лісовому секторі України" організованого Програмою ENPI-FLEG в Україні. Учасниця численних тренінгів та семінарів для екологічних журналістів, зокрема: "Правове регулювання журналістської діяльності в Україні", Школа соціальної журналістики «Як писати про зміни клімату», курс "Текст у новинах", тощо.
Напрями експертної роботи: комунікація, екологічна журналістика, журналістські розслідування.