parallax background

Наші партнери

Whitley Fund for Nature (WFN)

Фонд Вітлі для збереження природи (Whitley Fund for Nature, WFN) сприяє та підтримує заходи щодо збереження дикої природи та сталого розвитку природних екосистем. Фонд WFN займається збором коштів та надає гранти на підтримку роботи природоохоронних лідерів, у країнах із низьким рівнем власних ресурсів щодо підтримки проблем охорони природи, а також із високим рівнем біорізноманіття. Більше про Фонд Вітлі.

Карпатська водно-болотна ініціатива (CWI)

Карпатська водно-болотна ініціатива (Carpathian Wetland Initiative (CWI) регіональна ініціатива Рамсарської Конвенції, метою якої є підтримка, збереження та стале використання водно-болотних угідь у Карпатському регіоні Європи.

ГО “Дунайсько-Карпатська Програма” поділяє цінності “Карпатської водно-болотної ініціативи” (Carpathian Wetland Initiative, CWI) та спільно з нею працює над збереженням та сталим розвитком цінних водно-болотних угідь регіону. Більше про діяльність Carpathian Wetland Initiative (CWI).

Eurosite

Eurosite працює над формуванням Європи, як місця, де всі піклуються про природу,  захищають її, відновлюють та цінують. Eurosite надає можливість менеджерам та практикам  з питань охорони природи взаємодіяти та обмінюватися досвідом практичного природокористування.

Eurosite є мережею менеджерів в природоохоронній сфері, які об’єднують недержавні, а також урядові організації та людей, відданих збереженню природи. Природа не знає кордонів, а захист та збереження природи Європи може бути  досягнуто лише завдяки міжнародній співпраці. Більше про Eurosite.

ЄС

Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їхніх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їхніми народами, та з народами з-поза їхніх меж.

Міжнародний фонд «Відродження»

Міжнародний фонд «Відродження» – одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, що з 1990-го року допомагає розвивати в Україні відкрите суспільство на основі демократичних цінностей. За час своєї діяльності Фонд підтримав близько 20 тисяч проектів, до реалізації яких долучилися понад 60 тисяч активістів та організацій України на суму понад 200 мільйонів доларів США. Сайт: www.irf.ua